ArcheAge MMORPG Newsy

ArcheAge Unchained – dodatkowe opłaty za DLC!

Jak dowiadujemy się z najnowszego postu na Discordzie, zespół ArcheAge Unchained obwieścił wszem i wobec, że do AA Unchained wracają opłaty!

Wersja gry ArcheAge oznaczona dopiskiem “Unchained” miałabyć lekarstwem na całe zło związane z p2w, labor systemem i innymi problemami z którymi borykała się od samego początku ta produkcja.

Zmiana sposoby płatności na tzw. B2P czyli raz kupujemy grę i cieszymy się darmową rozgrywką przekonała część graczy, którzy pozostali wierni temu sandboxowemu MMO.

Swoje działania związane z wprowadzeniem jednak dodatkowych opłat z kontent gry ekipa AA podpiera tym, że jest to spowodowane rosnącymi wymaganiami związanym z utrzymywaniem wersji Unchained.

To jest główny faktor podjęcia decyzji o naliczaniu opłat za duże aktualizacje w grze tzw. DLC. Opierwsze opłaty prawdopodobnie zobaczymy wraz z nachodzącym ArcheAge “Garden of the Gods”.

Zespół ArcheAge przekonuje, że dostarczanie wersji Unchained jest coraz turdniejsze a przy tym dotrzymywania obietnicy fair-to-play, czyli fundamentów na których miała sie opierać wersja “Unchained”. Ekipa AA dodaje, że przez 8 miesięcy dotrzymywali słowa i trzymali się wcześniejszych ustaleń jednak jest to coraz trudniejsze.

Czytając całą wypowiedź między słowami można wywnioskować, że studio stawia graczy przed faktem, albo itemy dające przewagę w rozgrywce albo wprowadzenie opłat za większe update’y w grze.

A Wy, co o sądzicie o tej całej sytuacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *