World of Warcraft Dragonflight
World of Warcraft

World of Warcraft – jak przygotować się do Dragonflight?

World of Warcraft Dragonflight tuż, tuż. To dobry moment aby wrócić do gry i przygotować sie na nadchodzący dodatek?

Powrót do WoWa jeszcze w Shadowlands?

Zobaczcie jakie są argumenty przemawiające za powrotem do waszego ulubionego MMORPG już teraz.

Jak się przygotowac na nadchodzący dodatek?

  • Skórki / transmogi – dobrym pomysłem jest robienie zawartości gry pod kątem farmienia ciekawych skórek do Transmogrification, czyli procesu zamiany wyglądu twoich zbroi / broni na inny zdobyty przez ciebie wygląd. Shadowlands oferuje dużą gamę niesamowitych transmogów, które sprawią, że twój bohater będzie wyglądał niesamowicie tym samym poprawiając twój komfort z gry.

  • Mounty / wierzchowce – niektóre z nich dostępne w Shadowlands już niedlugo będą niedostępne jak Jigglesworth, Sr., który obecnie jest do zdobycie za zrobienie trzech raidów Shadowlands z modyfikacją “fated” (przed wyjściem Dragonflight wszystkie dostepne raidy będą “fated” więc nie trzeba czekać tygodnia na zmianę). Wierzchowce np. wymagające do zdobywania częsci w Zereth Mortis będą trudniej dostepne gdyż obecnie farmi je bardzo wiele osób i łatwo znaleźć grupę na czy to farmienie rzatkich stworów (elite) itp.
  • Inwestycje – warto rozweażyć inwestycje w sprzęt które mogą zię znacznie zwrócić w przyszłości. Przednioty z ILVL 190 są tutaj dobrym przykładem. Niektóre z nich mają unikalny wygląd więc będą cennym nabytkiem dla kolekcjonerów jak dodatek Shadowlands dobiegie końca, gdyż skończy się już wysoka podaż tych przedmiotów. Pety / zwierzaki również są dość dobrym wyborem, szczególnie, że można je kupić na jednym serwerze i użyć a nastepnie wrzucić do klatki na innym serwerze i sprzedać z zyskiem. (3) Częsci do wierzchowców i zwierzaków Shadowlands na Zereth Mortiś wydają sie być również dobrą inwestycją. Wszystkie będa trudniej dostępne w przyszłości jak większośc graczy przeniesie się już na nowe strefy z dodatku. Przedmioty z nazwą “Lattice” moga więc dzięki temu zyskać sporo na wartości, bo do gry wrócą kolekcjonerzy którzy zechcą uzupełnić swoją kolekcję mountów i petów.
  • Gold / złoto – teraz jest dobry mczas na zarabianie złota które będzie potrzebne w nadchodzącym dodatku. Wystarczy posiadać kilka “aktów” czyli dodatkowych postaci i robić na nich codzienny content, aby cieszyć się sporą sumką złota po dłuższym czasie. Zadania tygodniowe w Korthia czy Zereth Mortis również oferują sporą nagrodę w złocie za ukończenie aktywności.

Kiedy pre-patch do Dragonflight?

Oficjalna premiera pre-patcha wprowadzającego nas w tematykę nowego dodatku jest zaplanowana na 25 październik 2022 roku.

W tym dniu kończy się tez buff do doświadczenia +50% więc jak macie jeszcze jakieś zaległe alty do wylevelowania, to jest dobry moment żeby to zrobić.

Kiedy dodatek do World of Warcraft Dragonflight?

Data premiery najnowszego dodatku do WoWa została zaplanowana na 28 listopad 2022 roku. W naszej strefie czasowej będzie to noc z 28 na 29 listopada. Premiera dodatku odbędzie się więc o północy więc zagramy dopiero 29 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *