Nowa waluta do sklepu ESO Elder Scrolls Online seals of endeavors, loot boxy, rng boxy, sklepik eso skąd korony, darmowe, darmowa waluta do sklepu ESO
Elder Scrolls Online

ESO – nowa waluta związana z loot boxami! Nareszcie!

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego dodatku do gry The Elder Scrolls Online – zatytułowanego “BLACKWOOD”. W tym rozdziale dostaniecie sporo nowości wpływających na rozgrywkę. Dodani zostaną towarzysze, bramy oblivionu, zmiany w uzbrojeniu tzw. proc set a także zmiany w drzewku punktów mistrzostwa.

Nie mniej jednak bardzo ciekawym posunięciem jest wprowadzenie systemu dziennych zadań, które mają dostarczać punkty, za które możecie kupować przedmioty z tzw. loot-boxów. Dzięki temu system randomowości zostanie zminimalizowany, gdyż będzie można sobie uskładac punkty i kupić to bez stresującego systemu losowania. Dzięki temu unikniecie konieczności kupowania koron, czyli popularnych “crown points” ze sklepiku.

Poniżej znajdziecie film przedstawiający wspomniany system o nazwie Endeavor i walucie jaką można zdobyć na konto – “Seals of endeavor”.

Endeavor system w ESO!

System ma być wdrożony w połowie czerwca i będziecie w stanie wykonac trzy dowolne zadania z dziennych wyzwań oraz jedno tygodniowe zadanie. Po ukończeniu zadania kolejne stają się nieaktywne do kolejnego resetu.

Nie znamy jeszcze cen jakie będą za te nowe monety ale ogólnie kierunek obrany przez Zenimax wydaje się być właściwym.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *