Jak SZYBKO EXPIĆ w ESo, the elder scrolls online, jak zdobywać doświadczenie szybko, punkty mistrzowskie farma, expa
Elder Scrolls Online

ESO – Jak SZYBKO EXPIĆ punkty mistrzowskie CP! (Poradnik)

Kolejny poradnik do gry The Elder Scrolls Online. Tym razem dowiecie się jak szybko i efektywnie zdobywać punkty mistrzowskie w grze czyli jak farmić popularne CP Champion Points.

Lokacja z najlepszym expem w grze ESO

jedną z najlepszych lokacji na farmienie expa w grze czyli zdobywanie olbrzymiej ilości doświadczenia na godzinę jest Murkmire, a konkretnie Blackrose Prison Arena.

Jesto to niestety lokacja dostępna z płatnego dodatku gry (DLC). Zaletą jednak tej strefy jest możliwość efektywnego grindowania mobów na arenie, co przekłada się na naprawdę dobre wyniki zdobywanego doświadczenia. Jesteście bowiem tutaj w stanie zdobywać nawet ponad 4 miliony doświadczenia na godzinę na maksymalnym poziomie postaci oraz pełnym wyposażeniu w bufy do expa.

Lokacja jest dostępna tylko dla Ciebie (i twojego towarzysza grindu) i łatwo można ją resetować więc nikt nie przeszkadza i zakłóca płynności waszego grindu.

Najlepsze miejsce na grind doświadczenia w The Elder Scrolls Online!

Przygotowania

Aby zdobywać największe ilości doświadczenia trzeba się najpierw do tego przygotować odpowiednio. Zwoje na doświadczenie (najlepiej 150% jeśli posiadacie) albo ambrozja również 50/100/150%. Jedno z nich może być aktywne.

Dodatkowo cała zbroja powinna mieć ceche trening, gdyż jest to typowe grindowanie mobów a trait trening zwiększa ilość expa za właśnie pokonywane moby.

Polecam również farmić arenę podczas eventów z boostem do doświadczenia, gdyż kumuluje się z powyższymi. Wtedy jest to najbardziej efektywne wykorzystanie waszego czasu.

Set zbroi oraz umiejętności postaci dobieracie wg waszych preferencji. Odzyskiwanie magicki/staminy nie jest tutaj aż tak istotny, gdyż po pierwsze pasek napełnia się co wykonaną rundę a dwa, macie dostępne również arenowy buffy.

Jak efektywnie farmic exp w ESO, czyli BRP arena kilka porad

Na arenę ustawioną na poziom trudności “normal” wchodzicie w tzw. duo, czyli w drużynie dwuosobowej, gdyż to dodaje wam boost za party do zdobywanego doświadczenia. Łatwiej jest również resetować samą arenę no i naturalnie moby giną szybciej niż jakbyście to robili solo!

Robicie 4 rundy i pokonujecie fale wrogów (nie trzeba zabijać atronachów). Po rundzie czwartej wcyhodzicie z areny wciskając klawidze P, później T, później E. Resetujecie arenkę poprzez zmianę poziomu trudności na veteran i z powrotem na normal (może to robić tylko leader party).

Na arenie co rundę dostępne są buffy, które resetują się co rundę. Nie zapominajcie więc z nich korzystać.

Poniżej prezentujemy szczegółowy poradnik Vrah’a opisujący cały proces wraz z przykładowymi arenkami wraz z komentarzem. Tak to powinno wyglądać!

Sprawdź również:

OSTATECZNY PORADNIK LEVELOWANIA W ESO!

ESO – PORADNIK: JAK ZDOBYĆ PIERŚCIEŃ MITYCZNY RING OF THE PALE ORDER.

ESO – JAK ZDOBYĆ TORC OF TONAL CONSTANCY (PORADNIK)

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *