Nowy eventowy mount wierzchowiec, Blackwood ESO, Elder Scrolls Online, Jak zdobyć mounta, wierzchowca w ESO
Elder Scrolls Online

ESO – Ten wierzchowiec jest za DARMO?!

The Elder Scrolls Online nie przestaje zaskakiwać. W najnowszym dodatku Blackwood streamer Vrah odkrył ciekawego, nowego wierzchowca! Dagonic Quasigriff, bo tak się nazywa, to mount z gatunku heavyweights, czyli waga ciężka pośród dostępnych wierzchowców w ESO.

WoW! Co to jest za mount!

Wygląda naprawdę imponująco, co możecie sobie zobaczyć na poniższych screenach. Vrah zrobił krótki filmik pokazujący jak wygląda ten mount oraz w jaki sposób będzie można go zdobyć!

Jak zdobyć darmowego mounta w ESO?

Pamiętajcie, że mount jest częścią systemu w grze bazująca na cyklicznych eventach, w których trzeba wykonywać okreslone zadania i za to otrzymujecie bilety (tickets). I właśnie za tę eventową walutę dokonujecie zakupu częsci służących do ostatecznego przyzwania tego wyjątkowego wierzchowca.

W pierwszej kolejności musicie złożyć zwierzaka o nazwie unstable morpholith. Potrzebne do tego będa trzy fragmenty, które kupujecie również za bilety eventowe. W dalszej kolejności możecie kupować już konkretne częsci do złożenia wierzchowca. Z tego co widać na wideo, będą wam potrzebne trzy fragmenty. Całość prawdopodobnie będzie można zdobyć na 2-3 eventach w grze.

Trzeba więc będzie się troche napracować w grze, żeby go zdobyć ale warto, gdyż prezentuje się imponująco! Grunt, że nie trzeba będzie płacić koronami w sklepie lub próbować go zdobyć poprzez loterię w loot-boxach. To z pewnością krok w dobrą stronę!

Kiedy wierzchowiec pojawi się w ESO?

Wszystko naturalnie zależy od Zenimaxu, ale na chwilę obecną w grze trwa jeszcze proces kompletowania jednej nagrody z eventu. Także być może wierzchowiec pojawi sie kolejny? Oby tak, bo my już nie możemy się doczekać!

Zobacz także:

ESO – NOWA WALUTA ZWIĄZANA Z LOOT BOXAMI! NARESZCIE!

ESO – JAK SZYBKO EXPIĆ PUNKTY MISTRZOWSKIE CP! (PORADNIK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *