Elder Scrolls Online Bastian MIrri ESO Blackwood, Jak odblokować towarzysza, ESO towarzysze poradnik, Zalety i wady towarzyszy poradnik, ESO Blackwood czy warto? ESO PL Bastian i Mirri towarzysze, Jak zdobyć towarzysza w ESO?
Elder Scrolls Online

ESO – Nowy, ciekawy system towarzyszy w Blackwood!

W dodatku Blackwood do popularnej gry MMORPG The Elder Scrolls Online został dodany system towarzyszy. Dzięki temu zyskujecie wiernego kompana, który będzie was wspierał w przygodach oraz towarzyszył w podróżach po fantastycznym świecie Tamriel!

Towarzysze w ESO!

Zupełnie nowy element gry dodany w rozdziale Blackwood pozwala wam odblokować towarzysza Bastiana oraz towarzyszkę Mirri. Moga oni wypełniać trzy podstawowe role: healera, dpsa oraz tanka.

Sprzęt dla towarzyszy w ESO

Każda z tych ról będzie wymagała dodatkowego zdobycia wyposażenia, który będzie zawierał różne cechy i od nich właśnie będzie zależało, czy wasz kompan jest w stanie zadać więcej obrażeń (aggressive), czy też jego czary leczące będą mocniejsze (soothing) itp. Zakres cech na zbrojach jest imponujący, bo są równiez takie, które ograniczają obrażenia zadane w towarzysza, są też takie, które redukują czas potrzebny do zregenerowania jego umiejętności itp.

Abo zdobywać wyposażenie dla towarzysza trzeba go mieć przyzwanego i z nim wykonywać różne aktywności. Pokonywanie mobów, bossów i robienie z nim np dungeonów da wam możliwośc zdobycia niektórych części jego wyposażenia. Będzie konieczne także odblokowanie kolejnych miejsc na umiejętności towarzysza wraz z jego levelowaniem, bardzo ważne jest także odblokowywanie gildii i umiejętności, które one oferują.

Zbroje moga występować w trzech rzadkościach: zwykłe białe, niebieskie rare oraz fioletowe epickie. A dodatkowo może to być lekka zbroja, średnia oraz ciężka. Jest więc tu spora różnorodność tego ekwipunku a więc będziecie mieli co kolekcjonować.

Towarzysze w Elder Scrolls Online – poradnik

W filmie znajdziesz:

  • 0:12 – Wprowadzenie – towarzysze w ESO
  • 2:16 – Jak zdobyć towarzysza Bastiana? Lokacja questa
  • 3:13 – Jak zdobyć towarzyszkę Mirri? Lokacja questa
  • 4:38 – Towarzysze w ESO – omówienie
  • 16:20 – Bastian w roli Healera – World Boss
  • 18:12 – Mirri w roli DPS – World Boss
  • 20:48 – Wady i zalety systemu towarzyszy w ESO
  • 32:27 – Pełny quest na odblokowanie Bastiana
  • 43:30 – Pełny quest na odblokowanie Mirri

Wady i zalety towarzyszy w ESO

W poradniku omówione zostały szczegółowo wady i zalety. Niestety Wasz towarzysz nie będzie w stanie wam pomóc z trudniejszymi przeciwnikami np. na veteran dungeonach, czy też solo arenach (vMA, vVH). Jego sprzęt niestety póki co musicie nosić w swoim plecaku, co może powodować problemy z wolnym miejscem w plecaku.

Niestety towarzysze nie mają mechaniki, która pozwala im reagować na obrażenia obszarowe a więc często giną stojąc w czerwonym polu obrażeń obszarowych.

Do zalet na pewno należy wymienić to, że towarzysze są w stanie całkiem sensownie wspomóc wam w walce, dotrzymują towarzysztwa podczas zadań jakie wykonujecie przemierzając Tamriel. Jest to również nowy ciekawy element gry, który ma naprawdę duży potencjał rozwoju!

Zobacz również:

ESO – NOWA WALUTA ZWIĄZANA Z LOOT BOXAMI! NARESZCIE!

ESO – JAK SZYBKO EXPIĆ PUNKTY MISTRZOWSKIE CP! (PORADNIK)

ESO – JAK ZDOBYĆ TOWARZYSZKĘ MIRRI?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *