The Elder Scrolls Online poradnik eventowy Imperial City Event Guide Porady Jak robić zdobyć bilety eventowe
Elder Scrolls Online MMORPG Newsy Poradniki

ESO – Poradnik: Imperial City event!

The Elder Scrolls Online cieszy się rosnącym zainteresowaniem. W grze cyklicznie pojawiają się ciekawe wydarzenia i jednym z nich jest właśnie trwający event Imperial City.

Kiedy zaczyna się i kiedy kończy Imperial City event?

Imperial City event zaczyna się w czwartek 3-go września i potrwa do wtorku 15-go września. Podczas tego wydarzenia możesz zdobywać nagrody za granie PvP na Imperial City dystryktach oraz kanałach. Możecie również dostawać dodatkowe nagrody w lochach PvE jak White-Gold Tower oraz Imperial City Prison!

W niniejszym poście zajmiemy się omówieniem tego właśnie eventu. Co trzeba zrobić aby dostać trzy eventowe bilety? Obejrzyjcie poniższy wideo-poradnik.

Imperial City event – poradnik

Wydarzenie Imperial City – jak zacząć?

Podczas trwania wydarzenia wystarczy, że udasz się do Imperial City (po wybraniu “L” i wybierając serwer na który chcemy sie przenieść (CP czyli champion points lub No-CP czyli bez punktów mistrzowskich)

Udajemy się do miejsca z drabinamy a nastepnie wybieramy konkretny dystrykt do którego chcemy się dostać.

Polecane dysktrykty do wykonywania tego eventu to:

  • memorial dystrykt
  • arena dystrykt

Bierzemy dzienne zadanie oznaczone niebieską strzałką i wykonujemy wytyczne tego zadania.

Aby oddać zakończony quest należy udać się do bazy swojej frakcji (w której rozpoczynaliśmy naszą podróż po Imperial City).

Oddajemy wykonane wcześniej zadanie i tym samym raz dziennie otrzymujemy dodatkowo bilety eventowe, które możemy później wymienić na ciekawe nagrody.

W obecnie trwającym wydarzeniu Imperial City dostepne sa nowe motywy Legion Zero, które znajdziecie u specjalnych eventowych sprzedawców np. pod Vivec (ikona z gwiazdą na mapie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *