ESO Elder Scrolls Online jak farmić kamienie transmutacji jak zmienić cechę trait przedmiotu broni zbroi Transmute Crystals
Elder Scrolls Online Poradniki

ESO – Kamienie transmutacji (poradnik)

Kontynuujemy naszą serię poradników do gry Elder Scrolls Online. Tym razem dowiecie się stąd zdobyć kamienie transmutacji, które służą do zmiany cech przedmiotów w ESO!

Od dodatku Clockwork City gracze mają w grze The Elder Scrolls Online możliwość zmiany cech przedmiotów. Dzięki temu przedmioty, które ciężko zdobyć, bo przykładowo wypadają tylko w trudnych dungeonach (lochach) lub trialach (odpowiednik ESO raidów, 12-osobowy), możemy w łatwy sposób zmienić i uzyskać porządaną przez nas cechę na przedmiocie np na zbroi, broni lub biżuterii.

Dzięki temu możemy zmieniać także tzw. Monster sety, czyli przedmioty które wypadają ze skrzynek gildii undaunted (naramienniki) lub z bossów (hełm).

Jak zatem zdobyć transmute crystals czyli kamienie transmutacji? Tego dowiecie się w poniższym poradniku przygotowanym przez długoletniego gracza i streamera ESO – Vrah’a.

Kamienie transmutacji w ESO!

Napiszcie w komentarzu jak Wy farmicie kryształy transmutacji?

Aktualizacja

Po zmianach jakie Zenimax wprowadził do ssystemu kamieni transmutacyjnych obecnie za każdy skończony random dungeon otrzymujecie gwarantowane 10 kamieni. Cały proces jest jednorazowy na postać, ale jak nietrudno sie domyśleć, można go powtarzac na waszych altach.

Polecamy również:

ESO – JAK ZDOBYĆ MITYCZNY HARPOONER’S WADING KILT (PORADNIK)

ESO – TEN WIERZCHOWIEC JEST ZA DARMO?!

ESO – NOWY, CIEKAWY SYSTEM TOWARZYSZY W BLACKWOOD!

ESO – NOWA WALUTA ZWIĄZANA Z LOOT BOXAMI! NARESZCIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *