Wrotal oblivionu, wrota otchłani, bramy oblivionu lokacje, gdzie znaleźć, spawn points, punkty spawnu bram otchłani, ESO blackwood, The Elder Scrolls Online, portale otchłani, gdzie spawnują
Elder Scrolls Online

ESO Wrota Oblivionu! [Poradnik]

Rozdział Blackwood na dobre już zagościł na serwerach gry The Elder Scrolls Online. Tym razem przedstawimy wam poradnik dotyczącyh wrót oblivionu (zwanych również przez niektórych bramami oblivionu lub po prostu wrotami otchłani).

Jak znaleźć wrota oblivionu na mapie Blackwood?

W niniejszym poradniku dowiesz się m.in. jak znaleźć portale do otchłani (może ich był okreslona ilość na mapie) i mogą być one również zamykane przez innych graczy! W filmie znajdziesz mapę z dokładnymi lokacjami możliwych miejsc do pojawienia się wrót oblivionu (portale).

Zobaczysz jak wyglądają wrota oblivionu w środku, kraina zwana Deadlands – martwe ziemie. W poradniku zaprezentowane są na mapie lokacje mini-bossów do pokonania.

ESO Blackwood – jak aktywować sekretnego bossa we wrotach oblivionu?

Nie kazdy wie, ale w środku bramy oblivionu, w wieży można przyzwać ukrytego bossa, którego pokonanie zagwarantuje wam dodatkową skrzynkę ze skarbami!

Zapraszamy do oglądania poradnika!

Elder Scrolls Online – poradnik Wrota Oblivionu!

A jakie sa twoje wrażenie z Blackwood? Napisz nam w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *